Sníh

Dnes jsem poprvé zakusil jaké to je  absolvoval procházku po sněhu. Tak jak se náhody dějí v předem připravených scénářích, bylo to právě tam, kde jsem udělal svoji první větší bosou vycházku. U kamarádky Lenky na Horní Malé Úpě.

K čemu jsem došel? K tomu že to jde. Bez rými a komplikací. Jen sníh byl místy dost zledovatělý. V hlubokém sněhu to rychleji stydne, ale platí základní pravidlo, zbytečně se nezastavovat. 

Záplava vrcholů v Krkonoších

19.07.2015 21:45 

Ještě jednou nám všem za zážitek děkuji.

Z třech fotografických záznamů jsem vytáhnul a seřadil fotky podle trasy. Obohatil je popiskami a doufám, že příště se to opět povede.

Co více dodat. Jak jsem ráno říkal Petrovi. Důležitá otázka bosochodci před výletem. Máš boty? S ohleduplností k ostatním považuji to jako důležitou bezpečnostní pojistku. I cesty které si pamatujete jako vhodné, za tu dobu mohou změnit povrch a poté to je masakr.

Grafické záznamy jsou po kliknutí propojeny na MAPY.CZ, ale je tam přes pětset bodů a tak to trvá: ODKAZ NA MAPU ZDE.

Výlet na dno

16.11.2014 09:00

Já vím, že sem moc vlastních podniků nepřidávám, ale nechlubím se tím, že jsem bos obešel kolem naší vesnice kolečko. O to raději se pochlubím naší společnou expedicí kolem Deštné v Orlických horách. Společně s Petrem a Danem jsme se vzájemně vyhecovali k výšlapu s kamarády turisty. Ti plánovali přes dvacet, ale my jsme se na desátém odpoutali co nejblíže k domovu.I tak jsem rád, že jsem to zvládnul bos v nepříznivém počasí a boty jsem si nechal až na poslední dva km po ostré asfaltce k autobusu.

Zde je odkaz na trasu: ODKAZ